Aký je rozdiel medzi kočíkmi Kinderkraft Everyday 2020, 2021 a 2022?

Zodpovedané
18. jan 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohladom kocika Kinderkraft Everyday. Na internete som našla viacero modelov podľa roku /asi výroby/. A to Kinderkraft Everyday 2020, 2021 a 2022.

Aký je medzi nimi rozdiel?

Teda okrem ceny.

Ďakujem

Ahoj,

s rokmi udávanými za modelom Kinderkraft Everyday je to takto.

Každý rok znamená nové dizajnové farby modelu. Na kočíku samotnom, teda na konštrukcií a funkcionalite sa nič nezmenilo. Môžem povedať, že ani na farebnom dizajne sa na tomto modeli zatiaľ nič nezmenilo. Takže nechápem prečo si rôzne e-shopy udávajú rôzne roky za modelom, keďže odkedy vyšiel ako novinka, tak je to veľmi krátka doba. Povedala by som, že je to marketingový ťah.

Ale pre ešte bližšie info: Pokiaľ sa na kočíku z hľadiska funkcionality, konštrukcie niečo mení, tak sa kočíku zmení názov ako napr. pri modeli Cybex Priam 3 na Cybex Priam 4.

Nerozumiem síce prečo majú niektoré e-shop prehliadače v názve 2020, pretože tento model vyšiel ako novinka spoločnosti Kinderkraft pre rok 2021 a v tomto roku získal aj ocenenie za dizajn - RED DOT AWARD 2021 v kategórii multifunkčných kočíkov.

Kinderkraft Everyday

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally