Aký je rozdiel medzi kočíkom Joie Versatrax Laurel a Cybex Balios S Lux?

Zodpovedané
5. aug 2021

Ahoj,

zaujali ma športové kočíky Joie Versatrax a Cybex Balios S Lux.

Aké sú medzi nimi rozdiely?

Ktorý je lepší?

Videla som ich a skúšala iba v predajni.

Ďakujem krásne

Ahoj,

priamu odpoveď na otázku, ktorý je lepší? To si musíš zvážiť hlavne ty. Pretože, každá z nás má iný pohľad na vec. Ja uprednostňujem iné funkcie bez ako prvoradé a iné, ktorých sa vieme vzdať a spraviť ústupok pri kúpe.

Pomôžem ti teda upresniť malé rozdiely, medzi Joie Versatrax Laurel a Cybex Balios S Lux, ktoré ti padli do oka.

Takže poďme sa si ich bližšie rozobrať:

  • XXL strieška, ktorá poteší každú mamičku a hlavne pri spánku dieťaťa nájdeš u Baliosu
  • väčšie maximálne zaťaženie kočíka na jedno dieťa nájdeš u Versatraxu
  • odpruženie kolies má lepšie Balios
  • kvalitnejšie použitie látkových materiálov a koženky na rúčke nájdeš u Versatraxu
  • poťah môžeš prať u Baliosu a to teda nás mamičky určite poteší a uprednostníme pred ručným čistením
  • po čase hŕkajúcu rúčku nájdeš u Versatraxu
  • po čase vyblednuté farby od slnka sa objavia u Baliosu

Cybex Balios S

Joie Versatrax

Z môjho pohľadu má každý kočík svoje pre a proti. Nakoľko ani nepíšeš pre aké veľké dieťa, do akého ročného obdobia, ani do akého terénu, v akej cenovej výške ho potrebuješ neviem ti dať odpoveď. Ale aspoň som ti, dúfam uľahčila výber.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally