Aký je rozdiel medzi kočíkom Kinderkraft Everyday a Kinderkraft Nea?

Zodpovedané
24. nov 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila.

Aký je rozdiel medzi kočíkom Kinderkraft Everyday a Kinderkraft Nea?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

najväčšími rozdielmi medzi kočíkmi Kinderkraft Everyday a Kinderkraft Nea sú:

  • Celkový dizajn: Nea nepôsobí tak celkovo mohutne ako Everyday.
  • Váha kočíka s nasadeným športovým sedadlom: Nea je ľahšia oproti Everyday o - 2,3 kg.
  • Odpruženie: Nea má dvojité odpruženie, ktoré je citeľnejšie.
  • Rozmery po zložení: Nea má kompaktnejší rozmer po zložení.
  • Skladanie: Neu je možné zložiť spolu s nasadeným sedadlom v akomkoľvek smere. Everyday má možnosť zloženia spolu so sedadlom nasadeným iba v smere jazdy.
  • Hlboká vanička: Nea má uzatvárateľné ventilačné okienka, ktoré sú umiestnené v predlžovacej XXL strieške po jej rozopnutí a na prednej strane vaničky (tzv. panoramatické), príjemne tak ovplyvňujú prúdenie čerstvého vzduchu.
  • Zloženie hlbokej vaničky: Vanička Nea ušetrí miesto v kufri auta, pretože má možnosť zloženia na placku.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally