Aký je rozdiel medzi konštrukciami na kočíkoch Cam Taski, EasyGo Soul a EasyGo Soul Air?

Zodpovedané
25. okt 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila.

Aký je rozdiel medzi konštrukciami na kočíkoch Cam Taski, EasyGo Soul a EasyGo Soul Air?

Zdajú sa mi rovnaké.

Sedia adaptéry a vaničky z Cam na EasyGo a naopak?

Za odpoveď ďakujem

Ahoj,

hoci sú si konštrukcie kočíkov Cam Taski Sport, EasyGo Soul a EasyGo Soul Air veľmi podobné, tak pokiaľ viem, tak ich nadstavby nie sú navzájom kompatibilné. Je to pre konštrukčnú rôznorodosť adaptérov na ich vaničkách a športových sedadlách.

Čím to je? Niekedy sa stane, že sú si kočíky, autá či autosedačky veľmi podobné a predsa majú rôznych výrobcov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally