Aký je rozdiel medzi Moon Rocca Edition 2022 a Moon Resea S 2022?

Zodpovedané
2. jún 2022

Ahoj,

páčia sa mi kočíky značky Moon.

Aký je rozdiel medzi Moon Rocca Edition 2022 a Moon Resea S 2022?

V jednom videu som zahliadla, že Resea má pri športovej časti po predĺžení striešky sieťku, ktorá sa nedá prekryť.

Má to aj Rocca?

Ďakujem

Ahoj,

áno, tento "nedostatok" má aj model Moon Rocca Edition. Jediný model, ktorý má možnosť zakrytia ventilačného okienka je Moon Relaxx Edition.

Čo sa týka rozdielov, tak Moon Rocca Edition sa líšia hlavne rukoväťou. Tú má otočnú a nastavíš ju o niečo vyššie (až do 108 cm). Športový sedák má nastaviteľnú podnožku, ktorú si môžeš jednoducho predĺžiť a prispôsobiť dieťaťu. Chrbtovú opierku má o niečo málo kratšiu (cca 2 cm). Inak sú športové sedenia podobné. Hlboká vanička by naopak mala byť o niečo málo priestrannejšia a má hmotnosť 13,2 kg.

Moon Resea S Edition (2022) má teleskopickú rukoväťou, ktorú nastavíš do výšky 105 cm. Hlbokú vaničku má položenú vyššie vďaka výškovým adaptérom a váhovo má o niečo menej, a to 12,5 kg. Športová verzia je s hmotnosťou na rovnako.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia