Aký je rozdiel medzi Moon Style 2020 a 2021?

Zodpovedané
24. aug 2021

Ahoj,

páči sa mi kočík Moon Style.

Aký je rozdiel medzi Moon Style 2020 a 2021?

Ďakujem

Ahoj,

hlavným rozdielom inovácie Moon Style pre rok 2021 sú:

  • Váha kočíka sa z pôvodných 11,5 kg znížila na 10,5 kg, každé kilo dole poteší. A to hlavne vtedy, keď nesieš dieťatko na jednej ruke a druhou skladáš kočík.
  • Zväčšili sa rozmery kočíka v rozloženom stave (vך×d cm) z 105 × 56 × 91,5 cm na 105,5 x 59 x 90 cm.

Z môjho osobného hľadiska sú to veľmi milo potešujúce zmeny. Kočík sa stáva pre rodičov ľahším, spratnejším a pre dieťatko rozmerovo priestrannejším a pohodlnejším.

Moon Style

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally