Aký je rozdiel v kočíkoch Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade?

Zodpovedané
2. dec 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade a Grey Marle.

Aký je v nich rozdiel?

Je rozdielny rok výroby, alebo je to ten istý kočík len s iným farebným prevedením?

Ďakujem

Ahoj,

názov modelu je Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade. Vznikol zo základného modelu Valco Baby Snap 4 a prináša:

  • Prémiovú "Tailormade" kvalitu poťahov striešky i sedadla v melange prevedení.
  • "Trend" prvky: koženkou potiahnutú polohovateľnú rúčku i detské madlo.
  • Model s prívlastkom "Sport" má oproti nemu terénnejšie nafukovacie kolesá.
  • Grey Marle je názov farby roka 2022, aj Denim a Mocha.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally