Aký kočík do terénu pre ročné dieťa?

Zodpovedané
23. jan 2024

Ahoj,

rozmýšľame nad kúpou športového kočíka pre ročné dieťa. Náš z trojkombinácie Joie Versatrax horšie zvláda sneh, blato a nerovný terén u nás na dedine.

Kamarátka má Thule Urban Hlide 2 a ten terén zvláda výborne, ale ja už na naše prechádzky zháňam niečo lacnejšie. Syn začal sám chodiť, tak už mi toľko v kočíku neobsedí. Cena cca 300 EUR za nový, prípadne môže byť aj niečo bazárové.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

pozri si trojkolesový športový kočík Kinderkraft Helsi. Ten je určený predovšetkým pre aktívnych rodičov, ktorí potrebujú skladnejší kočík pre staršie dieťa od 6 mesiacov s dobrými jazdnými vlastnosťami do každého terénu či na beh a šport. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme jednoručným zložením. Pohodlnému ovládaniu napomáha otočná rodičovská rukoväť, ktorú je možné prispôsobiť vlastnej výške.

Podobným modelom je mu Hauck Runner 2.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally