Aký kočík na dedinu pre zimné bábätko?

Zodpovedané
28. jún 2022

Ahoj,

hľadám cenovo dostupný kočík. Teda nie úplne 1000 eur. Budeme mať zimné bábätko a žijeme na dedinke. Čiže nejakou dolinou sa určite pôjdem prejsť. Dosť často sme aj v meste.

Bola som rozhodnutá pre Bebetto, od neho ma odradili. Neskôr pre Moon, ale to je dosť problém nájsť cenovo dostupné vajíčko. Našla som len pár, ktoré sú kompatibilné a väčšina je bez nánožníka.

Čo som našla, tak vajíčka pasujú:
Maxi-Cosi
Cybex
Kiddy
Recaro
BeSafe
HTS

Aký kočík mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

kočíky značky Moon budú určite dobrou voľbou. Pasuje na ne napríklad vajíčko Cybex Aton 5, ktoré patrí k tým cenovo dostupnejším.

Konkrétne odporúčam tieto modely:

Viac som sa o týchto modeloch rozpísala v tejto otázke v poradni.

Ďalej určite odporúčam Espiro Husky 2022. Recenzie nájdeš skôr pod jeho starším názvom - Baby Design Husky . Značky Baby Design a Espiro sa spojili. Jedná sa teda o totožný model, len v inom farebnom prevedení. Oproti iným poľským kombinovaným kočíkom má zvýšenú nosnosť športiaku a celkovo je to veľmi podarený kočík, ktorý je u mamičiek obľúbený.

Zaujme cenou, moderným dizajnom, priestrannou hlbokou vaničkou a dobrými jazdnými vlastnosťami aj v teréne. Ku kočíku dostaneš ďalej veľmi bohatú výbavu - podložku, prebaľovaciu tašku, nánožník, pláštenku, držiak nápojov. Navyše poteší aj výbavou na zimu vo forme fusaku, deky a rukávnika.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia