Aký kočík na dovolenku odporúčaš pre 22 mesačné dieťa?

Zodpovedané
9. jún 2022

Ahoj,

chystám sa na dovolenku k moru. Hľadám kočík do lietadla. Musí byť ľahký, jednoducho sa skladať no a s menšími rozmermi po zložení. Dieťa má 13 kg a 22 mesiacov.

Ktorý kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

nenapísala si mi cenový rozpočet. Predpokladám, že nechceš nič drahé, keď budeš kočík využívať len na dovolenke.

Vyhovovať by mohol Petite&Mars Up, ale má kratšiu chrbtovú opierku.

Ak by si chcela do kočíka investovať o trochu viac, tak odporúčam aj Babystyle Hybrid Ezy Fold, Baby Jogger City Tour 2 i Inglesina Quid2 alebo Abc Design Ping Two. Uplatnenie nájdu ako kompaktné, cestovné kočíky a neskôr aj v úlohe druhého, ľahšieho športiaka pre chodiace dieťa.

Všetky modely je možné napolohovať do úplného ľahu aj s opierkou nôh, majú predlžovaciu striešku a zároveň spĺňajú rozmery príručnej batožiny do lietadla.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia