Aký kočík s veľkou vaničkou je vhodný na dedinu?

Zodpovedané
30. mar 2022

Ahoj,

hľadám kočík s veľkou vaničkou a predĺženou strieškou. Musí sa dať naň nakliknúť vajíčko Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size. Musí pasovať na adaptéry pre Cybex a Maxi-Cosi.

Športiak neskôr budeme hlavne využívať Valco Snap 4, ktorý už máme doma. Do auta bol super. Bývame na dedine, takže autobusy, schody a výťahy neriešime.

Ktorý kočík mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam Baby Design Husky XL. Nájdeš u neho naozaj priestrannú hlbokú vaničku, ktorá je navyše ľahko polohovateľná. Stačí zatiahnuť popruhom na zadnej strane vaničky. Samozrejmosťou je predlžovacia strieška, ktorá má ventilačné okienko a integrovanú moskytiéru. Vďaka nafukovacím kolesám a mäkkému odpruženiu si ľahko poradia aj s dedinským nerovným terénom. Ďalej u neho nájdeš nastaviteľnú otočnú rukoväť, vďaka ktorej si kočík plne prispôsobíš svojej výške, obojsmerný športiak s možnosťou ľahu, uzatvárateľný nákupný košík a celkovo podarený moderný vzhľad aj super cenu. Ku kočíku dostaneš aj veľmi bohatú výbavu, ako je vložka, prebaľovacia taška, nánožník, pláštenka, držiak nápojov, vrátane výbavy na zimu (fusak, deka, rukávnik).

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia