Aký kombinovaný kočík vybrať - septembrové bábätko, do mesta aj do lesa, do 800 eur?

Zodpovedané
16. apr 2020

Ahoj Eli.

Už sme s manželom zúfalí - načítané a napozerané už máme toľko, že v tom mame totálny guláš. Tak možno by si nám Ty vedela poradiť.

Hľadáme kočík pre septembrové bábätko s polohovateľným madlom (máme výškový rozdiel 30 cm), aj kvalitný, odpružený, s kvalitnými kolieskami, čo vydržia aj mesto aj les. Ideálne so športovou časťou, ktorá znesie aj väčšie bábätko, a kvalitnou autosedačkou. Aj pekný, a neskôr aj predajný.

A hlavne, aby sme sa zmestili aj do nejakého rozpočtu - idealne trojkombinácia, max. tých 800€.

Veľmi pekne ti ďakujeme vopred.

Ahoj,

tak realisticky - do tejto sumy a aj mesto, aj les, by som asi pozerala najmä na niečo ako ABC Design Salsa Air (autosedačku by som k ich Maxi-Cosi typu adaptérov kúpila Maxi-Cosi alebo inú takú lepšiu značku, vojdete). Ak by si preferovala menej robustný kočík, absolútne stojí za to aj Easywalker Harvey2 s All-terrain kolesami.

ABC Design Salsa 4

Easywalker Harvey2

Ak by ľahkosť, skladnosť hrali rolu, mne osobne príde ako dobrý nápad aj trojkombinácia Jané Kendo.

Jané Kendo

A ešte k predajnosti. Tam sa ľudia najviac orientujú na extra kvalitné značky, čo sú teda v pôvodnej cene aj drahšie. Realisticky by som tam ja osobne poradila Britax Go Next (a vyššie), čo je síce trošku nad rozpočet (ak kúpiš akciové alebo bazárpvé vajíčko. Je to naozaj len veľmi mierne cez) a je to model, čo jazdí neskutočne plus ho neskôr naisto predáš, teda sa ti viac ako polovica vráti. Určite stojí za zamyslenie.

Britax Go Next

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli