Aký kompaktný kočík odporúčaš pre 2,5-ročné dieťa?

Zodpovedané
29. júl 2022

Ahoj,

hľadám kompaktný kočík, ktorý má rozmery príručnej batožiny. Našla som ich viac, ale nie som si istá, ktorý je vhodný pre 2,5-ročného synčeka. Chcem, aby sa tam aj pohodlne vyspal. Je chudučký a dĺžku má 87 cm. Cenovo do 200€.

Pozerám Casualplay Downtown, Casualplay Up, Petite&Mars Up., CBX Etu Plus, Maxi-Cosi Lara².

Je niektorý z týchto kočíkov vhodný?

Je aj iný, ktorý vieš poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

Casualplay Downtown a CBX Etu Plus majú nízku 15 kg nosnosť. Downtown navyše nemá rozmer príručnej batožiny, pretože sa skladá na dáždnik.

Kočík Casualplay Up nepoznám, nepomýslila si sa v názve? Nemôžem ho nájsť ani na googli.

Maxi-Cosi Lara² a Petite&Mars Up. sú si veľmi podobné. Sú to ľahké kočíky, ktoré sú skvelým spoločníkom na dovolenku.

Podobným cenovo dostupným modelom je aj kočík MoMi Estelle.

Ak chceš väčšiu až 22 kg nosnosť, tak pozri si Petite&Mars Cross. Nedávno som o ňom písala článok. Jeho využitie je nielen na dovolenku. Ľahko sa ovláda a dobre sa s ním manipuluje. Vďaka celogumovým veľkým kolesám a odpruženej konštrukcii hravo zvládne jazdu mestom a aj prechádzky v prírode. Priemer predných kolies je 18 cm a zadných až 20 cm. V prípade potreby ho jednoducho zaistíš centrálnou brzdou.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally