Aký lacný kočík na dedinu?

Zodpovedané
16. aug 2022

Ahoj,

hľadám lacný kočík. Máme psa, čiže terén je väčšinou lesná cesta, do mesta nechodíme. Maximálne po dedine. Športový kočík máme po dcérke, kľudne môže byť iba vanička. Prípadne možnosť športovú časť dokúpiť, ale aby bola otočná. Bolo by super, keby mala vanička okienko, aby bábo videlo. Chcem, aby kočík mal predĺženú striešku (viac ako 90°).

Nevadí mi ani bazárový, ani nový lacný. Predpokladám, že možnosť pridať stupienok pre dieťa má asi každý. Ak nie, tak náš kočík by takúto možnosť mal mať určite.

Aký kočík mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

určite odporúčam model Inglesina Quad XT. Je to all-terrain kočík, teda je vhodný na dedinu alebo do terénu. Má štyri veľké neotočné nafukovacie kolesá. Prejde tak skutočne každý terén. Môžeš ho rovno zakúpiť ako dvojkombináciu.

Pridať stupienok pre dieťa nemá každý kočík ale k Inglesine môžeš pridať tieto stupienky, ktoré odporúčam najčastejšie. Je to pre ich univerzálnosť.

Nájdeš ich v tejto mojej nedávno zodpovedanej otázke.

Ak hľadáš trojkolesový kočík, tak Ti odporúčam pozrieť model TFK Mono.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally