Aký lacný športový kočík?

Zodpovedané
20. júl 2022

Ahoj,

prosím o radu aký vybrať športový kočík. Máme športiak z trojkombinácie, ale je ťažký a syn je do neho už celkom dlhý (bude mať rok a pol).

Preto budeme potrebovať veľmi skoro iný, ktorý bude ľahký, ale zároveň stabilný (často jazdíme autobusom). Musí zvládať aj jazdu po kockách, ktorých u nás v meste je veľa. Musí zvládnuť aj ľahší terén u babičky na dedine.

Veľmi dôležité kritérium je pre mňa cena. Keďže som s deťmi sama a viac-menej bez výživného, ​​tak je pre mňa cena veľmi dôležitá. Samozrejme sa vôbec nebránim kočíku z druhej ruky.

Ďakujem

Ahoj,

jednoznačne odporúčam Britax B-Motion 4 Plus. Na bazáre sa dá zohnať za fajn cenu a oceníš u neho hlavne extra priestrannú sedačku (jednu z najväčších na trhu), dlhú striešku aj slušné jazdné vlastnosti v teréne.

Podobným typom je aj Joie Mytrax.

A odporúčam určite modely značky Petite&Mars. Sú cenovo výhodné a majú dobré jazdné vlastnosti. Konkrétne to môže byť Petite&Mars Street+ Air, Petite&Mars Move II Air alebo potom ľahšia Petite&Mars Royal.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia