Aký ľahký, otočný športový kočík? Čo povieš na Greentom Reversible?

Zodpovedané
8. máj 2019

Ahoj,

prosím ťa, malý ma 10 mesiacov a hľadám ľahký kočík do mesta. Páči sa mi aj Greentom Reversible, len neviem, do koľko rokov sa tam dieťa zmestí. Prípadne iný kočík, ľahký, s otočnou sedačkou.

Ďakujem

Ahoj,

Greentom Reversible je podľa mňa super kočík, s otočným sedadlom však nie je taký priestranný. Je to však super možnosť na začiatok - vydržíte tam možno tak do roka a pol. Potom, s dokúpením neotočného sedadla, až do konca kočíkovacieho obdobia. Za mňa super možnosť a aj keď korýtkové sedadlo nie je veľké, ja by som kvôli variabilite brala.

Greentom Upp Reversible

Z iných ľahkých otočných kočíkov so sedadlom priestrannejším, by som zvážila Cybex Mios či Easywalker Charley - sú to však ozaj mestské modely s menšími kolieskami. Dlhé sedadlo nájdeš aj u Mamas&Papas Armadillo Flip či vyšších Flip XT a Flip XT 2.

Cybex Mios 2

Easywalker Charley

Mamas&Papas Armadillo Flip

Mamas&Papas Armadillo Flip XT

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2

Okrem toho stojí za zváženie aj Cybex Iris M-Air či GB Beli Air 4.

Cybex Iris M-Air

GB Beli Air 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli