Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Cybex Callisto je podľa mňa super voľba. A dokonca k nemu maminy dosť aj šijú striešky, takže to okienko by tam možno aj dorobili. Ale z mojej skúsenosti, ja som to toľko nevyužila, často len sklopila striešku, alebo pozrela z boku. Ale pravdupovediac až toľko nie. Ak som to na viacerých nemala, nejak mi to nechýbalo. Ale toto je vec individuálnych potrieb každej z nás. Každopádne si myslím že dobrý kočík.

Qbit+ mám veľmi rada, ale či vyslovene na každodenné spanie by som ho odporučila… ale asi aj áno, len jednoducho rátaj s tým že ako ultraskladný kočík je taký trochu menší, no nie úplne malý. Len proste nevyzerá tak mohutne.

Valco Snap za mňa tak úplne nie (a jazdený ešte o to viac), ale je to obľúbený model, tak asi najlepšie vyskúšať. Ale je pravda že tam máš aj menšie, myslím tým skladnejšie, kompaktnejšie kočíky. Mojou porovnateľnou voľbou by radšej bol Greentom Upp.

Možno zaujímavou by bola aj cena 169 eur za Joie Litertax, alebo 130 eur za . Caretero Sonata. Keby ti zasa nevadili rúčky oddelené, priestranný a dokonca otočný je golfáč Baby Jogger Vue.