Greentom Upp Classic 2017

Greentom Upp Classic 2017 je vylepšená verzia jedinečného “zeleného” eko kočíka Greentom Upp kompletne vyrobeného z recyklovaných materiálov. Dizajnovo špecifická plastová konštrukcia ho robí veľmi ľahkým a dodáva mu extra pruženie. V ponuke je v troch farbách. Efektné zladené vyplnené kolesá sú určené na prevažne mestský terén.

Ročník 2017 priniesol množstvo nových farieb poťahov vrátane limitovaných edícií inšpirovaných prírodou: Rose, Honey, Sky a Charcoal. Poťahy sú vypletené jemnejšie než u predchádzajúcej verzie. Chrbtovú opierku neotočného sedadla môžeš rozopnutím pásu nakloniť hlbšie. Sedák je priestranný aj pre väčšie dieťa, ktoré už nebude problém zapútať pomocou predĺžených bezpečnostných popruhov. Strieška je zväčšená pridaným šiltom. Pre hladšiu jazdu mestom sú kolesá z mäkčeného plastu o niečo väčšie. Zabrzdíš ich jednoduchšie vďaka upgrade-u brzdy. Pri nákupoch či väčšom náklade sa zíde aj zväčšený nákupný košík.

Na konštrukciu možno pripojiť aj otočné korýtkové sedadlo, s ktorým sa dá zakúpiť aj samostatne ako Greentom Upp Reversible 2017. Rám korýtkového sedadla je spoločný aj pre nové textílie hlbokej vaničky. S ňou môžeš kočík využívať už od narodenia. Autosedačka s adaptérmi z kočíka vytvorí cestovný systém.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, viackombi, podvozok
Hmotnosť (v kg)
7,3
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
104 × 55 × 77
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
72 × 55 × 25
Pôvod značky
Holandsko
Materiál podvozku
recyklovaný plast
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
18
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 48
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Ahoj, je pravda, že má kočík zlé ťažisko a zvykne sa prevrátiť? Alebo v čom mohol byť problém, keď sa to niektorým stalo? Ďakujem
Ahoj, tak ako u každého, najmä teda ľahšieho kočíka, aj u Greentomu sa stalo pár maminám, že sa im prevrátil. Nie je to ale také zlé, ako to zni - je to v podstate jav, ktorý nastane, ak ľahké dieťa dáš do ľahu a ešte prípadne na rúčku zavesíš ťažšiu tašku. Na váhovo ľahšie kočíky tašky jednoznačne nevešať, teda výrobcovia to všeobecne zakazujú. Plus dieťatko v ľahu nedávať absolútne dozadu, ale nejak tak rozumne do stredu. Ja osobne sa tohto kočíka jednoznačne "nebojím", a určite ho môžem odporúčať. Akonáhle sa zoznámiš s jeho vlastnosťami, ťažiskom, a váhu plus tlačenie a náklad správne rozdelíš, nemyslím si, že by čokoľvek hrozilo. Veď sa len pozri - z toľkých mamičiek, čo ho majú, koľkým sa nič podobné nikdy nestalo..! :-)