Aký máte názor na športový kočík Kinderkraft All Road?

Zodpovedané
7. apr 2021

Dobrý deň,

hľadáme športový kočík pre 11 mesačné dieťa v cene do cca 250€. Mal by byť polohovateľný do úplného ľahu a tiež do úplného sedu. Mal by byť vhodný aj do mierneho terénu a aby zvládol aj mestský chodník v horšom stave a teda mal aspoň nejaké odpruženie. Chcem, aby bol ľahko skladateľný a nezabral veľa miesta ale zároveň aby bol dostatočne priestranný pre dieťatko.

Pozerala som na Kinderkraft All Road a na Joie Mytrax. Celkovo sa mi viac pozdáva Kinderkraft, nakoľko na Mytraxe mi vadí, že sa madlo pred dieťaťom odoberá celé a nedá sa vysunúť len z jednej strany.

Aký máte názor na kočík Kinderkraft?

Viete mi poradiť aj iný kočík, ktorý by spĺňal moje požiadavky?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

v prípade, že je pre Vás ešte podstatné mať dieťatko otočené aj k sebe, tak by som sa skôr zamerala na Kinderkraft All Road.

Kinderkraft All Road

Aj z hľadiska sedenia v športovej časti a teda sklonu sedenia má tento kočík lepšie recenzie.

Kočík Joie Mytrax je skôr vhodný pre väčšie dieťatko.

Joie Mytrax

Kociky.sk