Aký odpružený a hlavne priestranný kočík je vhodný pre dvojročné dieťa?

Zodpovedané
29. mar 2022

Ahoj,

potrebovala by som poradiť kočík pre 2-3 ročné dieťa.

Požiadavky:

  • odpružený,
  • s nafukovacími kolieskami,
  • s dlhšou strieškou,
  • nemusí byť úplne polohovateľný do ľahu,
  • využívaný bude občas len na výlety,
  • na váhe nezáleží,
  • musí byť dosť priestranný.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam Petite&Mars Street+ Oak 2021 Air. Má nafukovacie a odpružené kolesá, dlhú predlžovaciu striešku, možnosť úplného ľahu aj s polohovaním nôh. A k tomu všetkému je priestranný.

Vzhľadom na to, že bude využívaný len na občasné výlety, tak Ťa poteší aj jeho cena.

Ďalší ma napadá o niečo málo priestrannejší Joie Mytrax. Nafukovacie kolesá má teda len zadné, predné má bezúdržbové gumové (plnené penou). Váhovo sú na tom oba kočíky rovnako (skoro 12 kg).

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia