Aký otočný športový kočík je skladný, ľahký a vhodný do terénu aj do mesta?

Zodpovedané
1. sep 2023

Ahoj,

malá bude mať 8 mesiacov, ale nesedí. Rada býva v kočíku na brušku a pozerá (už ale péruje na kolienkach). Chceli by sme športový kočík s veľkými kolesami (gumové či neprepichnuteľné), aby sa dal použiť obidvomi smermi, kôš s vyššou nosnosťou, ale zároveň skladný a ľahší. Trojkolku nechceme.

Pozerala som na:

Ktorý z nich je najlepšia voľba?

Aký iný otočný športový kočík je skladný, ľahký a vhodný do terénu aj do mesta?

Ďakujem

Ahoj,

na veľmi podobnú otázku som nedávno odpovedala, týka sa hlavne porovnania modelov Cybex Balios S Lux, Cybex Talos S Lux a ich predchodcov. Pripínam Ti ju sem, aby som sa vyhla opakovaniu:

Britax Strider M je mestký typ kočíka s tvrdým odpružením, ten by s Tebou v teréne bojoval a dieťa by bolo nespokojné. Na ten sa nepozeraj.

No pre Teba by sa hodila kočíková novinka značky BritaxBritax Smile 5Z. Ten sa od Britax Smile 4 líši v podstatných veciach, no jeho kúpu rozhodne neoľutuješ. Ich vzájomné porovnanie nájdeš tu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally