Aký otočný športový kočík odporúčaš pre 5-mesačné bábo k moru?

Zodpovedané
3. júl 2023

Ahoj,

chystáme sa letecky na dovolenku s 5-mesačným bábätkom, ktoré má 8 kg. Mám Easywalker Harvey2. Na dovolenku by som chcela nejaký športový ľahký kočík, kde by mohlo byť bábo úplne v ľahu. Nechcem brať vaničku.

Pozerala som Cybex Beezy, ale ten nie je otočný.

Čo by si poradila pre také bábätko na týždeň k moru?

Ďakujem

Ahoj,

je veľmi málo kočíkov, ktoré majú v sebe skĺbené vlastnosti ako sú otočnosť, ľahkosť, úplný alebo skoro úplný ľah či rozmer príručnej batožiny.

Väčšina cestovných kočíkov je neotočných, niektoré z nich majú možnosť pripojenia hlbokej vaničky či autosedačky - tzv. vajíčka. Sú to kočíky podobné modelu Joolz Aer+.

Ak teda nechceš neotočný kočík, tak si budeš musieť priplatiť. Bohužiaľ, dokonalý kočík neexistuje a je potrebné robiť väčie či menšie ústupky.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally