Aký otočný športový kočík odporúčaš pre 7-mesačnú dcéru?

Zodpovedané
26. júl 2022

Ahoj,

chcela by som kúpiť pre dcéru šikovný, ľahký, dizajnový športový kočík, ktorý sa ľahko skladá, nezaberá veľa miesta a je vhodný aj na cestovanie. Môže byť korýtkový alebo aj nekorýtkový.

Dobré by bolo, ak by kolesá zvládli aj horší terén. Chcem, aby mal dlhšiu striešku s otvorom.
Dôležité je, aby bol otočný a aby sa k nemu dala kúpiť do budúcna aj vanička.

Aký kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som práve odpovedala. Spomínané kočíky odporúčam aj Tebe. Určite si medzi nimi vyberieš ten správny model.

Ja Ti z nich najviac odporúčam model Zopa Quest. Ten by bol pre Teba najvhodnejší. Je ľahký a kompaktný po zložení. Neskôr môžeš prikúpiť hlbokú vaničku. Má sieťované sedadlo, ktoré je do teplých letných dní ako stvorené. Na zimu ho zase prekryješ vyberateľnou vložkou. Odpruženie všetkých štyroch kolies z tvrdenej gumy umožňuje hladkú jazdu aj nerovným terénom.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally