Aký (ozaj) teplý fusak do športovej časti Cybex Priam 2018 Lux?

Zodpovedané
21. jan 2021

Mame aj original Cybex Fusak, no je v nom malemu zima. Vedeli by ste mi, prosim, odporucit nejaky dobry teply fusak do tuhsej zimy?

Ahoj,

chcela som ti najprv poradiť Lodger Explorer. To bola ich najvyššia, najteplejšia, najpriestrannejšia rada a ja som hlavne v tuhých zimách bola s týmto fusakom ozaj spokojná. Neviem sa jej aktuálne dopátrať, tak neviem, či inovujú, alebo sa vypredali na zimu. Alebo ho stopli. Ťažko povedať, vyjadrenie k tomu nie je, ale odporučím keď tak možno prejsť aj bazáriky, či niekto vyššiu radu Lodger Bunker - Explorer nepredáva. Fakt je super.

Okrem toho potom spomeniem také tie huňatejšie. Cottonmoose Combi by mohol do tuhšej zimy potešiť.
Cybex Snogga je za mňa tiež výborná voľba, aj z dôvodu, že je vybavený materiálom Thinsulate, ktorý mám aj v zimných rukaviciach (nie zas tak hrubých) a drží teplo naozaj supersky. A dizajn je neprehliadnuteľný. Mohlo by sa ti ale nepáčiť, že na pocit nie je taký over-hrubý, ako niektoré iné tu spomenuté. Cool je na ňom aj fakt, že sa dá zbaliť do vrecúška 😀

Elodie Details sú dosť obľúbené a teplučké, a majú aj ozaj drahú páperovú verziu, čo aj pri spacákoch páperie drží teplo naozaj najviac, Ale toľko aj ten fusak stojí, bohužiaľ. Aj klasická, a lebo potom taká “ovečková” verzia je však úplne dostatočná aj na chlad.

Z takých dostupnejších spomeniem možno Joie Therma Winter. Hodnotený je super a je práve robený na to, aby vydržal zimu i sneh - ale teda dizajnovo je skôr z tých funkčnejších.

A ešte jedna malá rada - teoreticky si vystačíš aj s fusakom, čo máš, ak skôr dieťatko v ňom budeš vrstviť do viac tenších vrstiev. Plus ešte pred zapnutím fusaku cez neho prehodíš dečku. Len nápad, ak by si brala do úvahy aj fakt, že zima už je za polovičkou a možno radšej počkaj na jarno-letné výpredaje a kúp potom fusak medzi sezónami - ak by si zvážila, že to dáte aj tak, ako ste. To je len idea, pred kúpou ťa nevarujem a ani nesľubujem nejaké šialené výpredaje. Len podotýkam, že niekedy si človek vystačí aj ako je, ak trochu poupraví to, ako to aktuálne používa.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli