Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Zodpovedané

Aký pohodlný športový kočík na cesty vybrať?

20. feb 2019

Dobry den,

mame 8 mesacne babatko a sme cestovatelska rodina. Chystame sa pomaly zacat cestovat aj s malym, tak by som potrebovala poradit kocik, ktory bude vhodny na presuny na letiskach, ale aj autom. Lahky, lahko zlozitelny, polohovatelny aj do lahu, aby sa maly pri dlhsich cakaniach mohol v nom aj vyspat. Vhodny hlavne na mestske prechadzky. Cena nerozhoduje.

Dakujem.

Ahoj!

Mojím obľúbeným typom na kočík na cestovanie je GB Qbit+. Páči sa mi preto, že napriek mini veľkosti má pohodlné, polstrované sedadlo sklopiteľné do ľahu, kvalitné - gumové, nie penové - stabilné kolesá a jednoduché skladanie. Výrazné farby, dobrá ovládateľnosť, jedinečný dizajn (ktorý nemá len tak hocijaký ďalší kočík v tejto kategórii), ako aj kompatibilita s ultraskladnou hlbokou vaničkou a autosedačkou môj dobrý pocit ešte umocňuje.

Ak jeho dizajn nie je tvojou šálkou kávy, ďalšími typmi pre ultraskladný kočík do lietadla by boli Babystyle Oyster Atom, ktorý má super dlhú opierku a celkovo je pohodlný, Jané Rocket s perfektnou slnečnou clonou, Cybex Eezy S+ s nadštandardne veľkými kolesami, prípadne nádherný Mima Zigi (žiaľ tento nemá polohovanie opierky nôh, sedadlo je zato priestranné aj na spánok).