Aký schopný trojkombinovaný kočík odporúčaš? Ľahší a s priestrannejšou vaničkou, do 500 eur

Zodpovedané
28. máj 2020

Ahoj,

chcem sa opytat. Chceme si kupit kocik, urcite trojkombinaciu - aj ked by sme by sme vyuzili asi len vajicko a vanicku, pretoze sportovy uz mame. No takato dvojkombinacia by nas vysla asi viacej ako 3kombinacia. Nechceme vrazat do kocika vela - cca do 500e, no chcela by som poradit, ktory z tych milion znaciek je tak najlepsie hodnoteny pripadne odporucas. Chcela by som nieco, co by malo lahsiu konstrukciu no nie zas labilnu, a vanicka by bola priestranna.

Dakujem pekne za rady,
Vierka

Ahoj,

najlepšie mi tu vychádzajú dva modely, a to Espiro Only alebo Baby Design Smooth (fakt je extra ľahký a skladný, čo je na začiatočný kočík veľká výhoda - plus tá veľká vanička). Ľahšie, skladnejšie, s veľkou vaničkou, a pekný pomer cena-výkon, najmä ak kupuješ hlavne kočík na začiatok. Vajíčko by som ale dokúpila osobitne nejaké bezpečné - Maxi-Cosi alebo lacnejšie Joie (obe sedia na dostupné adaptéry typu Maxi-Cosi).

Espiro Only 2020

Baby Design Smooth

Ak by si chcela výberu viac, pozri potom aj niečo ako Moon ReSea S, Muuvo Quick.

Moon ReSea S

Muuvo Quick 2.0

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli