Aký skejt ku kočíkom Petite&Mars a Graco Evo?

Zodpovedané
3. okt 2018

Aký skejt pasuje ku športovým kočíkom Petite&Mars a ku Graco Evo? Ďakujem pekne😃

Ahoj,

keďže k týmto kočíkom neexistuje originálny prídavný stupienok, odporúčam len lepší univerzálny.

Najobľúbenejšími a najuniverzálnejšie pasujúcimi sú Lascal Buggy Board (Mini alebo Maxi), prípadne Bumprider.

Petite&Mars Street

Petite&Mars Street je športový kočík s vysokou nosnosťou. Jednou z jeho predností je aj jednoduché zloženie, ktoré zvládneš jednou rukou. Po premenovaní značky Monza získal polohovanie opierky nôh, i rodičovskej rukoväte. Novšie modely tiež spoznáš podľa oblejších, modernejších striešok. Kočík kupuješ v čiernej farbe bez striešky a polstrovania pásov. Doplniť ich treba samostatne dokúpiteľným farebným setom, čím si kočík vieš prispôsobiť. Na výber sú okrem farieb striešok aj materiály. Melange striešky sú hrubšie, neoprénové sú vzdušnejšie so sýtejšími farbami, avšak bez náhľadového okienka. Pre zdolávanie horšieho terénu si môžeš zaobstarať aj set nafukovacích kolies Air (vytvoria Petite&Mars Street Air).

Farebné sety sú dostupné aj v limitovaných edíciách. Po úspechu obľúbenej Heritage v čičmanskom vzore vychádzajú ďalšie farebné fashion edície: Butterfly, Sketch, Heritage Birds, Cherries, Explosion a Chevron. Pre rok 2018 vyšli aj edície Heritage Natural, Sunny Fields a rada striešok Limited 100 so vzormi Delicacy, Enigma, Orchids a Paisley.


Graco Evo

Graco Evo je ľahký mestský športový kočík či jeho kombinácia. Konštrukcia s penovými kolesami je odpružená len mierne. Vhodná je preto na nenáročné prechádzky. Otočné sedadlo môžeš polohovať do úplného ľahu vrátane opierky nôh. Súčasťou sedadla je mäkká podložka zladená so strieškou. Vďaka upínaniu pomocou suchých zipsov sa zo sedadla nešmýka. Ku kočíku možno dokúpiť hlbokú vaničku či autosedačku samostatne, v ponuke je však aj v sete. Voliteľným doplnkom je stojan, na ktorý sa dá upevniť každá z nadstávb. S ním dokážeš kočík zmeniť na prenosnú postieľku či stoličku.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli