Aký skejt pasuje ku kočíku Adamex Vicco?

Zodpovedané
20. sep 2022

Ahoj,

hľadám súrodenecký skejt ku kočíku Adamex Vicco.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

podľa návodu ku kočíku Adamex Vicco je možné pripojiť súrodenecký skejt tzv. Buggy Board.

Osobne väčšinou odporúčam univerzálne skejty Zopa Segboard alebo Lascal Buggy Board, ktoré majú nastaviteľné "ramená" do rôznych uhlov a dĺžky. K obidvom môžeš dokúpiť aj sedátko (u Lascal len pri väčšom modeli maxi). Takto si môže dieťa oddýchnuť aj v sede.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally