Aký skejt pasuje na kočík Cybex Talos S Lux?

Zodpovedané
17. feb 2022

Ahoj,

hľadám skejt na kočík Cybex Talos S Lux.

Bude pasovať skejt od značky Zopa?

Viem, že skejt značky Cybex nie je taký pevný.

Ďakujem

Ahoj,

na kočík Cybex Talos S Lux pasuje originálny Cybex skateboard ku kočíku PRIAM/BALIOS S/TALOS S. Osobne s ním nemám skúsenosti, ale nenašla som ani negatívne recenzie.

Nevidím ani problém v pripojení univerzálneho ZOPA Stúpadla ku kočíku Segboard. Segboard totiž pasuje k podvozku väčšiny kočíkov.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally