Aký skejt pre dvojročné dieťa?

Zodpovedané
14. sep 2021

Ahoj,

hľadám skejtík pre dvojročné dieťa. V novembri nám pribudne súrodenec a dcérka bude mať práve 2 roky. Chceme skejt, resp. inú náhradu, ktorá by bola kompatibilná s kočíkom Riko Swift Premium.

Sme vysokí rodičia nad 180 cm, tak požiadavka je, aby sme o skejt nezakopávali a aby sa možno aj nejako dal sklopiť.

Je skejt využiteľný aj v zime?

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam ti od skejtu ustúpiť a zvoliť možnosť prídavného zariadenia v podobe EICHHORN Uptown Rider so sedadlom a volantom. Je využiteľný v každom počasí a oveľa praktickejší ako samotný skejt, pretože je pripojený zboku nie pod kočíkom. A keď sa dieťaťu nebude chcieť stáť, tak si sadne a nechá sa pohodlne voziť ockom alebo mamičkou 😉 .

Vlastnosti:

  • inovatívne pripojenie ku všetkým bežným kočiarom, bez ohľadu na brzdový systém na zadnej osi kočiara;
  • jednoduchá inštalácia na všetky bežné kočiare;
  • bočné upevnenie ku kočiaru pre väčšiu voľnosť rodičov a plynulú chôdzu za kočiarom;
  • ľahko ho nadvihnete pri jazde po nerovnom teréne, cez pätníky alebo iné prekážky;
  • vybavené 4 odolnými a zároveň pohodlnými kolesami;
  • vrátane sedadla s polstrovaním (odnímateľné a umývateľné);
  • s výškovo nastaviteľným pohyblivým volantom (tento volant je určený len pre zábavu dieťaťa a neovplyvňuje smer jazdy Ridera!);
  • tento súrodenecký skateboard má svoj vlastný brzdový systém;
  • komfortná jazda a predovšetkým dobrý výhľad na dieťa sediace na Rideri.

Cena produktu pri uverejnení 130 eur

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally