Aký skladný športiak s možnosťou pripojenia stúpadla?

Zodpovedané
27. jan 2023

Ahoj,

chcela by som poradiť skladný športiak, ku ktorému môžem pripojiť stúpadlo. Mám dve deti skoro po sebe a stúpadlo budeme využívať denne na cestu do škôlky.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

na trhu je veľa skladných športových a cestovných kočíkov, ktoré majú možnosť pripojenia skejtu či stúpadla.

Aj ku cestovnému kočíku Joolz Aer je možné pripojiť stúpadlo. Neuviedla si žiadne dôležité kritérium potrebné k správnemu výberu kočíka práve pre Teba, takže kočíky sú navrhnuté orientačne.

Pozri aj bazárový model Concord Soul. Je to veľmi ľahký 9,8 kg vážiaci športový kočík oblých tvarov. Malé kolieska s mäkkým odpružením a oblá strieška pripomínajú obľúbený a populárny kočík Bugaboo Bee 6. Sedadlo Soul-u môžeš tiež polohovať až do ľahu.

Podobne aj za kočík Easywalker Buggy XS môžeš pripnúť skejt. Je to ultraľahký kočík s veľmi kompaktným skladaním, ktoré zvládneš aj jednou rukou. V zloženom stave dokonca spĺňa podmienky pre príručnú batožinu do lietadla. Aj rozložený sa s ním zmestíš kamkoľvek vďaka šírke len 44 cm. Malé odpružené kolieska sú na nenáročnom teréne veľmi dobre ovládateľné.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally