Aký skladný športový kočík do terénu odporúčaš pre 7 mesačnú dcéru?

Zodpovedané
11. dec 2021

Ahoj,

hľadám športový kočík pre 7 mesačnú dcéru s váhou 8 kg. Chcela som golfový, ale zistila som, že tie nie sú do terénu.

Moje požiadavky:

  • aby prešiel po dedinskej trase a sem tam lesnú cestičku,
  • aby nehrkal a nevŕzgal,
  • často chodíme autom, tak aby ma nedeprimovalo jeho skladanie a rozkladanie,
  • keby sa dal dať do úplného sedu a úplného ľahu,
  • na cene nezáleží.

Všetky denné spánky máme v kočíku, takže ozaj potrebujem niečo dobré.

Ďakujem

Ahoj,

myslím si, že tvojim požiadavkám by skvele vyhovoval Baby Jogger City Mini GT2. Tento vynovený model pre rok 2019 má veľké kolesá s bezúdržbovými pneumatikami plnenými penou a sú kompletne odpružené. Zvládnu bez problémov mesto i ľahší off-road. Rúčka GT je polohovateľná a po zložení umožňuje aj samostatne stáť. Na boku na nej nájdeš aj centrálnu brzdu. Má extra priestranné sedadlo s vysokou nosnosťou, ktoré pohodlne odvezie aj väčšie dieťa. Takže kočík využiješ do konca kočíkovacieho obdobia. Chrbtovú opierku môžeš nakloniť až do ľahu - vyriešené denné spánky a s celkovou ložnou plochou 104,5 cm nie je o čom. Baby Jogger City Mini GT2 po novom umožňuje zdvihnúť aj opierku nôh! Dlhá strieška má náhľadové okienko s novým systémom na magnet. Odkladací priestor nákupného košíka rozširujú ďalšie vrecká v strieške i na chrbte. Všetku doplnkovú výbavu vrátane detského madla alebo pultu je nutné ku kočíku dokúpiť osobitne, no to je už skoro pri 90% kočíkov.

Baby Jogger City Mini GT2

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally