Aký športiak je lepší na dedinu+mesto: Britax B-Motion 4 Plus, Oyster Zero, príp. iné odporučenie?

Zodpovedané
7. aug 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, ktorý športový kočík je podľa Vás lepší - Britax B-Motion 4 Plus alebo Oyster Zero - aby sa dal využívať aj na dedine aj v meste, prípadne aký iný by ste vedeli odporučiť.

Ďakujem pekne za odpoveď 🙂

Ahoj,

ak je to mesto a aj dedinský horší terén (lebo predpokladám, že dedinu spomínaš pre horšie ako mestské podmienky a prechádzky len na udržiavaných chodníkoch), tak Britax B-Motion 4 Plus bude - kvôli kolesám - vhodnejšia voľba.

Britax B-Motion 4 Plus

Oyster Zero je lepší váhou, ťažiskom, ovládateľnosťou, ale kolesá má mestskejšie, menej terénne, penové. Inak za mňa jazdne veľmi príjemný kočík.

Babystyle Oyster Zero

Každopádne ešte lepší by bol skôr trojkolesový Britax B-Motion 3 Plus. Predné koleso je väčšie a terénnejšie, pričom zvyšné vlastnosti ostávajú zachované, no jazda je komfortnejšia.

Britax B-Motion 3 Plus

Ja osobne by som si každopádne jednoznačne skôr vybrala radšej drahší Baby Jogger City Mini GT2, ak by vám to rozpočet dovolil. Je o dosť kvalitnejší a na teréne schopný športový kočík. Prakticky ho využijete aj v meste.

Baby Jogger City Mini GT2

Príp. by som pozrela aj po trošku väčšom BJ City Elite. Keďže vyšla už aj dvojka, jednotkové sú dostupnejšie a stále vynikajúce.

Baby Jogger City Elite

Baby Jogger City Elite 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli