Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Oyster Zero je ľahký športový kočík so širokým priestranným sedadlom. To sa nedá otočiť, no môžeš ho napolohovať do ľahu vhodného aj pre nesediace deti. Pre tých najmenších je v ponuke tiež vanička a adaptéry na autosedačku. Výhodou kočíka je jeho úsporné zloženie, ktoré zvládneš aj jednou rukou. Menšie kolesá sú mäkko odpružené a jednoducho ovládateľné. Zvládnu lepší i horší mestský terén. Jazde napomáha aj dobré ťažisko, ktoré uľahčuje zdolávanie obrubníkov. Oyster Zero vyšiel v druhej polovici roku 2017 v limitovanej edícii Black Stealth v čiernej farbe poťahov a podvozku s kontrastným detailom bordového madla a rúčky.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
7,9
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
102,5 × 58 × 89
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
70 × 58 × 36
Pôvod značky
Veľká Británia
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
20
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 42
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Ako mam kocik zmestit do tej 500vky? Pretoze mne sa tam veru nezmestil...
Skúsila by som iné uhly plus kočík najprv zbaviť koliesok (vykliknúť a naložiť ich samostatne).
Dobrý deň, tomuto kočíku sú vytýkané najmä hrkajúce kolieska. Vedeli by ste mi poradiť podobný kočík, ktorý by tento problém nemal? Ďakujem
"Hrkotajúce kolieska" je veľmi relatívny pojem - často sa jedná aj o nezvyk po prechode z nafukovacích, a vtedy takéto, menšie, penové kolesá udú jednoducho cítiť riadne rozdielne. Ja osobne som tento kočík vlastnila, mala rada, a nikdy som nemala pocit, že by mu kolieska hrkotali. Je možné kolieska počuť na ozaj veľkých nerovnostiach, ale to každé tohto typu. Pre úplne inú jazdu odporúčam potom skôr pozerať na drahšie, nie tak ľahké modely, ideálne s nafukovačkami a riadnym odpružením - ale rátať pri tom s tým, že taký športový kočík bude podstatne väčší a ťažší. No a k podobnému typu - odporučím ešte pozrieť sa na Gesslein S4 alebo Emmaljunga NXT30 (pre také lepšie kolesá).
Zmestí sa tento kočík do kufra Fiat 500? :)
Ahoj, áno ;-)
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako sa na tomto kočíku zapína odpruženie. Neviem na to prísť ani za ten svet. Ďakujem :-)
Ahoj! Na kočíku sa odpruženie "nezapína", teda nie je potrebné ho nijakým spôsobom aktivovať. Funguje individuálne na každom kolese. Ak je od nova tuhé, odporúčam premazať spoje nad kolieskami a manuálne potom pozatláčať (akoby kočík smerom k zemi), aby sa to do spojov dostalo a trochu uvoľnilo. Jazdením sa tiež uvoľní, a bude to určite len a len lepšie!