Oyster Zero je ľahký športový kočík so širokým priestranným sedadlom. To sa nedá otočiť, no môžeš ho napolohovať do ľahu vhodného aj pre nesediace deti. Pre tých najmenších je v ponuke tiež vanička a adaptéry na autosedačku. Výhodou kočíka je jeho úsporné zloženie, ktoré zvládneš aj jednou rukou. Menšie kolesá sú mäkko odpružené a jednoducho ovládateľné. Zvládnu lepší i horší mestský terén. Jazde napomáha aj dobré ťažisko, ktoré uľahčuje zdolávanie obrubníkov. Oyster Zero vyšiel v druhej polovici roku 2017 v limitovanej edícii Black Stealth v čiernej farbe poťahov a podvozku s kontrastným detailom bordového madla a rúčky.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
7,9
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
102,5 × 58 × 89
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
70 × 58 × 36
Pôvod značky
Veľká Británia
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
20
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 42
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Zmestí sa tento kočík do kufra Fiat 500? :)
Ahoj, áno ;-)
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako sa na tomto kočíku zapína odpruženie. Neviem na to prísť ani za ten svet. Ďakujem :-)
Ahoj! Na kočíku sa odpruženie "nezapína", teda nie je potrebné ho nijakým spôsobom aktivovať. Funguje individuálne na každom kolese. Ak je od nova tuhé, odporúčam premazať spoje nad kolieskami a manuálne potom pozatláčať (akoby kočík smerom k zemi), aby sa to do spojov dostalo a trochu uvoľnilo. Jazdením sa tiež uvoľní, a bude to určite len a len lepšie!