Aký športovný kočík je vhodný pre dvojičky do menšieho kufra?

Zodpovedané
5. apr 2022

Ahoj,

hľadám športovný kočík pre dvojičky, ktoré majú 18 mesiacov. Musí byť ľahký, rýchlo skladateľný. Máme menší kufor v aute. Kočík bude na dovolenky a na výlety. Popruh na zavesenie kočíka na rameno poteší.

Hlavný kočík mám Thule Urban Glide 2 Double a som spokojná.

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam napríklad Casualplay Tour Twin. Má 11 kg, zvýšenú nosnosť a patrí k najkompaktnejším kočíkom na trhu. Manipulácia s ním je ľahká a ešte k tomu veľmi dobre vyzerá! 🙂

Ďalej to môže byť aj obľúbený Valco Baby Snap Duo, u ktorého nájdeš tiež ľahkú hmotnosť, priestranné sedadlá, nastaviteľnú rukoväť, extra dlhú predlžovaciu striešku a veľký nákupný košík, ktorý sa u dvoch detí obzvlášť hodí. Chýba mu teda odpruženie. Ak sa budeš pohybovať skôr po meste, tak s ním budeš spokojná.

Alebo aj Baby Jogger City Tour 2 Double, ktorý patrí aj k tým ľahším a užším.

A ako posledný ma napadá X-Lander X-Double, ktorý je tiež veľmi skladný a ľahký. Nevýhodou je nižšia nosnosť.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia