Aký športový/golfový kočík - Kinderkraft Pilot či Petite&Mars Easy 2019 - Basic Line?

Zodpovedané
11. jún 2019

Krásny deň. Potrebujem poradiť.

Rozhodujem sa medzi golfovým kočíkom Kinderkraft Pilot a Petite&Mars Easy 2019 - Basic Line. Viete mi poradiť?

Ďakujeeem

Ahoj,

Kinderkraft Pilot a Petite&Mars Easy sú pomerne odlišné kočíky.

Kinderkraft Pilot

Petite&Mars Easy

Pilot ultraľahký, ozaj malinký po zložení - platíš za to menej priestorom pre dieťa a komfortom, ktorý zodpovedá nenáročným prechádzkam, kratším posedom.

Easy je väčší a ťažší kočík - najmä po zložení a nakladaní napr. do auta pocítiš, že zaberie dosť miesta. Ale zasa to vyvažuje obrovským košíkom, viac priestorom v sedadle a XXL strieškou.

Takže ktorý vybrať - záleží predovšetkým od toho, čo od kočíka očakávaš a potrebuješ. Ak potrebuješ príležitostný kočík na výlety, dovolenky, do obchodu.

Ak najdôležitejším kritériom je, aby bol čo najľahší a najmenší - nezabral v kufri miesto, tak Pilot je tá správna voľba.
Ak skôr potrebuješ každodenný kočík, v ktorom sa dieťatko občas aj vyspí a uvezie aj nejaký ten nákup či prebaľovaciu tašku - šla by som do Easy-čka.

Ešte by som u Easy, kvôli lepšiemu komfortu jazdy, zvážila aj nafukovacie kolesá - verziu Petite&Mars Easy Air. Je to predsa len tvrdší kočík.

Petite&Mars Easy Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli