Aký športový kočík je vhodný pre 11 mesačnú dlhú dcérku?

Zodpovedané
16. nov 2021

Ahoj,

rozmýšľam nad športovým kočíkom pre 11 mesačnú dcérku, ktorá je dosť dlhá a nezmestí sa mi už do kočíka. Teda so zimným fusakom už určite nie. Mám Moon Scala.

Požiadavky:

  • dobré kolesá,
  • odpruženie na horší terén,
  • žiadna hrkálka,
  • dlhá strieška,
  • polohovanie nožičiek a ľah - nemusí byť úplný,
  • cena okolo 300 eur.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

určite ti odporúčam model Baby Jogger City Mini GT. Je to vyššia terénnejšia športová verzia kočíka. Kolesá má veľké s bezúdržbovými pneumatikami plnenými penou. Zvládnu bez problémov mesto i ľahší off-road. Rúčka GT modelu je naviac polohovateľná. Nájdeš na nej aj centrálnu brzdu. Má priestrannejšie sedadlo s nosnosťou až 29,5 kg. Pohodlne tak odvezie aj väčšie dieťa. Chrbtovú opierku sedadla športovej časti môžeš nakloniť až do ľahu. Opierku nôh však nie je možné zdvihnúť. Dlhá strieška má až dve náhľadové okienka. Odkladací priestor nákupného košíka rozširujú ďalšie vrecká v strieške i na chrbte. Všetku výbavu vrátane detského madla alebo pultu je bohužiaľ nutné ku kočíku dokúpiť osobitne. A možno si povieš, že ho ich ani nepotrebuješ. Na mravenček. eu ho nájdeš za 299 eur. Tento model je nabitý funkciami a priestrannosťou. Ponúka plnohodnotné využitie v meste, mimo mesta a dokonale spĺňa tvoje požadované kritériá.

Baby Jogger City Mini GT

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally