Aký športový kočík má dlhšiu plochu na spanie a predĺženú striešku?

Zodpovedané
16. júl 2022

Ahoj,

momentálne využívame športiak z trojkombinácie. Dcérka sa tam už ledva zmestí, tak by som rada kúpila nový športový kočík. Máme G Mini Hero Air Max. Som s ním maximálne spokojná.

Hľadám niečo na tento štýl. Musí mať však dlhšiu plochu na spanie a predĺženú striešku. Podmienka sú aj nafukovacie kolesá, 4-kolesový a ideálne keby bol aj otočný. Ale nemusí byť.

Ktorý kočík mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

otočné modely sú väčšinou menej priestranné, takže by si si veľmi nepomohla a čoskoro by si zháňala nový kočík.

Najlepšou voľbou je za mňa Coletto Joggy 2018. Má fajn odpruženie a nafukovacie kolesá, takže prejde ľahko aj väčšími nerovnosťami. Samozrejmosťou je priestranné sedenie, dlhá ložná plocha, vysoká nosnosť aj nastaviteľná rukoväť na prispôsobenie kočíka svojej výške.

Podobným typom kočíka je aj Petite&Mars Street+ Air. Má tiež nafukovacie kolesá a tiež spĺňa všetky Tvoje požiadavky.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia