Aký športový kočík pre dlhého syna?

Zodpovedané
17. júl 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík pre 16-mesačného syna, ktorý má 85 cm.

Požiadavky:

  • odpružený - vhodný na zlý dedinský terén,
  • aby mal dlhú striešku,
  • aby vysoký manžel do neho nezakopával,
  • rúčka sa dala výškovo nastaviť,
  • dlhá plocha,
  • aby vydržal do konca kočíkovacieho obdobia.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam Baby Jogger City Mini GT2, ktorý patrí k tým najpriestrannejším kočíkom na trhu. Má dlhú ložnú plochu a aj vyššie položenú striešku. Pohodlne tak odvozí aj staršie dieťa. Sama ho mám doma a nedám naň dopustiť 🙂. Ľahko sa ovláda a aj skladá jednou rukou. Hoci má menšie kolesá, ktoré sú zároveň bezúdržbové (gumové plnené penou), tak prejde aj terénom. Rukoväť má výškovo nastaviteľnú, takže si ho prispôsobíš pohodlnému ovládaniu.

Ak Ťa zaujal, tak pozri na našu video recenziu:

Ďalej to môže byť Coletto Joggy 2018. Ten má fajn odpruženie a nafukovacie kolesá, takže prejde ľahko aj väčšími nerovnosťami.

Podobným typom je potom Petite&Mars Street+ vo verzii Air, teda s nafukovacími kolesami.

A ako posledný spomeniem Joie Mytrax, ktorý má zadné kolesá nafukovacie a predné gumové s penovou výplňou.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia