Aký športový kočík s hojdavým odpružením je vhodný na rozbité chodníky?

Zodpovedané
22. dec 2021

Ahoj,

moje požiadavky na kočík:

  • xxl strieška,
  • aby v ňom dieťa hocikedy zaspalo,
  • dobré tienenie,
  • aby dieťaťu nefúkalo,
  • náhľadové rodičovské okienko,
  • veľký nákupný košík,
  • pevná konštrukcia,
  • ľahko skladateľný so sedacou časťou,
  • aby nezabral celý kufor v aute,
  • nie príliš ťažký,
  • veľká priestranná športová časť, kde sa zmestí dlhšie a väčšie dieťa (aj 2,5 - 3 r),
  • opierka na nohy bez zábrany, aby nemal skrčené nohy,
  • najdôležitejšie sú kolieska - aby sa tam nezapichovali kamienky,
  • dobré a silné až hojdavé odpruženie všetkých kolies - máme veľmi rozbité cesty, veľa výmolov, v meste mačacie hlavy, chodím aj po štrku a hline, cez mosty,
  • nie šsak do prírody,
  • cena do 650 €.

Páčia sa mi veľké striešky designovo ako má cybex alebo Petite&Mars Royal aj s vetraním vzadu.

Existuje kočík, ktorý spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

skús si pozrieť Baby Jogger City Mini2 4. Je veľmi ľahký, dobre ovládateľný športový kočík. Získal v novej verzii odlišné - modernejšie poťahy, elegantne čiernu konštrukciu a obmenenú časť pre nožičky. Jeho neotočné sedadlo je veľmi priestranné a vďaka vysokej nosnosti zvládne aj väčšie dieťa. Pre tie najmenšie môžeš chrbtovú opierku sklopiť až do ľahu. Dlhá strieška má vylepšené magnetické náhľadové okienko. Odkladací priestor nákupného košíka rozširujú ďalšie vrecká v strieške i na chrbtovej časti. Pomocou adaptérov dokážeš ku kočíku pripojiť autosedačku či hlbokú vaničku. Na výber je užšia skladacia vanička Compact alebo pevný Deluxe model. Všetka výbava vrátane detského madla, alebo pultu je ku kočíku dostupná na dokúpenie osobitne.

Baby Jogger City Mini2 4

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally