Aký stupienok je vhodný ku kočíku Britax B-Motion 4?

Zodpovedané
26. feb 2024

Ahoj,

doma mám kočík Britax B-Motion 4.

Vieš poradiť vhodný stupienok k tomuto kočíku?

Potrebujem ho pre 2-ročnú dcérku, keďže čoskoro k nám pribudne sestrička.

Máš aj foto ako to vyzerá?

Bude sa dať kočik tlačiť a nebude to zavadzať?

Ďakujem

Ahoj,

na kočík Britax B-Motion 4 pasuje originálny Cybex skateboard.

Samozrejme môžeš použiť aj niektorý z univerzálnych skejtov, ktoré často odporúčam. Väčšinou sú to skejty Zopa Segboard alebo Lascal Buggy Board, ktoré majú nastaviteľné "ramená" do rôznych uhlov a dĺžky. K obidvom môžeš dokúpiť aj sedátko (u Lascal len pri väčšom modeli maxi).

Ku stúpadlu od značky Zopa Segboard a prípadne k nemu dokúpiť sedátko. Takto si môže dieťa oddýchnuť aj v sede.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally