Aký ultraskladný športový kočík vybrať - Cybex Eezy S+ 2 alebo Petite&Mars UP?

Zodpovedané
16. jún 2020

Dobrý deň 🙂.

Potrebovala by som poradiť medzi kočíkom Cybex Eezy S+2 a Petite&Mars UP. 🙂

Ďakujem pekne 🙂

Ahoj,

medzi Cybex Eezy S+2 a Petite&Mars Up je pre mňa pomerne jasné, čo zvoliť.

P&M je fajn na to, akú má cenu. Má ok recenzie, Ale za mňa má veľmi malé, hrkotálkové kolesá (to každý kočík s takými kolesami, to je ok, je to cena za tú veľkosť plus dostupnú cenu), plus veľmi krátku chrbtovú opierku (aj striešku). Znovu, na tú cenu a typ je to ok, ale v porovnaní s Eezy S+2, čo je drahší, ale aj vyšší model s väčšou strieškou, dlhšou opierkou, ako aj väčšími kolesami a lepšími jazdnými vlastnosťami, je Up jednoducho slabší kočík. Cybex, hlavne v tejto dvojkovej línii, je prepracovanejší, a celkovo ti vydrží dlhšie.

Ak teda nepotrebuješ niečo čo najlacnejšie vyslovene len na dovolenku a veľmi občasné použitie (vtedy postačí Pe&M Up). Na častejšie použitie a pre väčšie dieťa by som si ja kúpila radšej Eezy S+2.

Cybex Eezy S+²

Petite&Mars Up.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli