Aký zásadný rozdiel je medzi kočíkom Bebetto Luca a Bebetto Tito Premium Class?

Zodpovedané
31. okt 2022

Ahoj,

potreboval by som poradiť pri vybere kočíka. S manželkou sa rozhodujeme medzi Bebetto Luca a Bebetto Tito Premium Class.

Ktorý je lepší?

Aké zásadné rozdiely sú medzi týmito kočíkmi?

Ďakujem

Ahoj,

medzi kočíkmi Bebetto Luca a Bebetto Tito Premium Class je jeden podstatný rozdiel. Bebetto Luca zložíš spolu s nasadeným športovým sedadlom. Bebetto Tito Premium Class túto funkciu nemá. Jeho športové sedadlo musíš z konštrukcie najskôr zložiť a až potom zložíš samostatnú konštrukciu. A ešte jeden malý rozdiel je medzi materiálmi kolies - Tito ich má nenafukovacie s výplňou vzduchových komôr, Luca ich má nafukovacie.

Inak sú si veľmi podobné váhou, funkcionalitou a aj nižšou, 15 kg nosnosťou športových sedadiel.

Osobne Ti odporúčam Bebetto Luca. Funkciu skladania spolu s nasadeným športovým sedadlom určite oceníš.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally