Akými adaptérmi môžem prepojiť kočík Britax B-Motion a vajíčko Nuna Arra Next?

Zodpovedané
9. nov 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť o adaptéroch.

Akými adaptérmi môžem prepojiť kočík Britax B-Motion a vajíčko Nuna Arra Next?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

mrzí ma to, no spojenie kočíka Britax B-Motion s autosedačkou Nuna Arra Next nie je možné.

Na pôvodné modely Britax B-Motion 3 Plus, alebo Britax B-Motion 4 Plus je možné upevniť autosedačky – tzv. vajíčka značiek Britax, Maxi-Cosi a Cybex pomocou použitia dvoch typov adaptérov súčasne.

Spomínam ich v tejto mojej nedávnej odpovedi:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally