Baby Jogger City Mini Zip alebo Tour - aký športový kočík na mestské kočíkovanie? Aký vydrží aj ojazdený?

Zodpovedané
12. okt 2020

Prosim ktory z tychto kocikov vybrat na mestske kocikovanie? A vydrzi pripadne aj na 3 deti (ak kupim bazarovy po 2 detoch bude pre nas este ok)?

Dakujem

Ahoj,

Baby Jogger City Mini Zip je v tomto prípade jasný víťaz z priestorových kritérií plus pohodlnosti sedáku.

Baby Jogger City Mini Zip

Baby Jogger City Tour je kočík v prvom rade cestovný. Znamená to menej priestoru, menej odolnosti konštrukcie, menej striešky. Väčšina vlastností tam je podriadená tomu, aby sa zložený kočík vošiel do rozmerov príručnej batožiny. A preto ho nemôžem na každodenné jazdenie ako klasický kočík odporučiť. Zip toto zvládne jednoznačne lepšie.

Baby Jogger City Tour

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli