Babystyle Egg Quail - recenzie (športového) kočíka. Aký máš názor?

Zodpovedané
25. jan 2021

Ahoj Eli,

aký máš názor na kočík Babystyle Egg Quail? Nikde som o ňom nenašla žiadne recenzie, ale celkom ma zaujal a je momentálne v akcii takmer za polovicu (pre 9 mesačné dieťa).

Aj keď teda moja prvá voľba pre šporťák bola BJCM - 4-kolesový alebo ZIP (kôli skladnosti).

Vopred vďaka - a celá táto poradňa je super!

Ahoj,

Egg Quail od britského Babystyle je za mňa dizajnovo krásny a zaujímavý, ale žiaľ nie tak funkčný kočík. Super je výzor, farby, polstrovanie, ako aj skladnosť verzus deklarovaná nosnosť.

Babystyle Egg Quail

Mamičky sa veľmi sťažujú na plytké sedenie - nepohodlné sedadlo bez detského madla, ako aj nie dobré jazdné vlastnosti.

Takže asi ťa nepoteším, pre oko kočík vyzerá super, ale prakticky to nevyhral. Tak ťa radšej od neho odradím. Asi jediné jeho využitie vidím na cesty, a to vyslovene s malým dieťatkom - ak leží, myslím si, že problém so sedákom mať nebude. Vyšší rodičia by mali byť ok vďaka rúčke, ale teda sedák nie je dobrý. A nie je ani vyššie, ak ti na tom záleží. Mrzí ma to, lebo aj mne sa vzhľadovo páči.

Ak ide o čo najmenší kočík, tak Baby Jogger City Mini Zip je určite lepšia voľba.

Baby Jogger City Mini Zip

Taký stred medzi ozaj kompaktným a všestranným kočíkom by potom zasa bol ten Baby Jogger City Mini 4.

Baby Jogger City Mini 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli