Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Brio Go/Britax Go Big - ako zvládne terén? Najmä v porovnaní s trojkolesovým kočíkom (Baby Jogger)?

Zodpovedané
23. mar 2020

Ahoj 🙂

Aky teren zvladne Brio Go/Britax Go Big? Povodne som chcela gt, len tie trojkolky nam akosi nesedia 🙂 Budem kupovat bazarovy, takze z tych starsich modelov.

Dakujem

Ahoj!

Brio Go (pomerne starý model) i Britax Go Big sú jazdne plus odpružením super modely, s ktorými je radosť jazdiť. Zvládnu aj terén, ale samozrejme polmetrový sneh alebo jamy väčšie ako má kolesá moc nepredpokladaj, že zvládne - to žiadny kočík nedá. Celkovo ale aj na nerovnosti, trávu, dedinský terén, za mňa áno.

Na druhú stranu, trojkolky, najmä tým, že majú predné koleso len jedno a väčšie, než akákoľvek bežnejšia, aj terénnejšia štvorkolka má, sú na nerovnostiach, teréne plus počas športovania vhodnejšie, práve pre tú super ovldateľnosť. Ja by som ich určite odporučila najskôr, ale ak ti nesedia, tak ti nesedia…

Každopádne, zo štvorkolesových bazárových modelov by som určite ešze pozrela Baby Jogger City Versa GT, čo teda štyri kolesá má, a je fajn aj na nerovnosti, plus korýtko je super priestranné, netypicky na otočný kočík. Takže jednoznačne skvelý bazárový kandidát.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli z Modrého Koníka