Bude na kočík Cybex Balios M pasovať vajíčko Cybex Cloud Z i-Size alebo Z2?

Zodpovedané
26. feb 2024

Ahoj,

páči sa mi Cybex Balios M.

Bude na tento kočík pasovať vajíčko Cybex Cloud Z i-Size alebo Z2?

Sú potrebné adaptéry?

Ďakujem

Ahoj,

na konštrukciu kočíka Cybex Balios M nasadíš obidve autosedačky. Na adaptéry je možné nasadiť aj novšie typy autosedačiek od značky Cybex. Našťastie sa im nemenil dizajn, takže aj novšie autosedačky stále pasujú na staršie typy adaptérov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally