Bude pasovať vajíčko Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size na kočík Britax Strider M?

Zodpovedané
11. sep 2023

Ahoj,

chystám sa na kúpu športového kočíka Britax Strider M. Doma mám vajíčko Britax Römer Baby Safe i-Size.

Bude mi na kočík pasovať uvedené vajíčko?

S kočíkom Britax B-Motion Plus pasuje pomocou adaptérov, ale pri tomto novom type kočíka si nie som istá.

Ďakujem

Ahoj,

na pôvodný model Britax B-Motion 3 Plus, alebo Britax B-Motion 4 Plus si Tvoju autosedačku – tzv. vajíčko Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size nasádzala pomocou použitia dvoch typov adaptérov súčasne. Spomínam ich v tejto mojej nedávnej odpovedi:

Teraz už budeš potrebovať iba jedny z nich (viď. obrázok). Pomocou nich nasadíš Tvoju autosedačku Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size na konštrukciu kočíka Britax Strider M.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally