Bude pasovať vanička Deluxe na kočík Baby Jogger City Elite 2?

Zodpovedané
27. jan 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vaničky Deluxe a kočíka Baby Jogger City Elite 2.

Bude pasovať vanička Deluxe na kočík Baby Jogger City Elite 2?

Rada by som ušetrila a kúpila Deluxe vaničku z druhej ruky.

Ďakujem

Ahoj,

pomocou adaptérov dokážeš ku kočíku pripojiť autosedačku či hlbokú vaničku Deluxe alebo aj skladaciu Compact. Kľudne môžeš kúpiť vybratú bazárovú 😉.

Baby Jogger City Elite 2

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally